webanwendungen Teaser

FindTeacher

FindTeacher to portal dla studentów, którzy chcą uzyskać więcej informacji na temat pracy nauczyciela. Platforma porównuje ich preferencje i pomysły dotyczące pracy nauczyciela z rzeczywistymi cechami i wymaganiami oraz dostarcza konkretnych informacji zwrotnych.


Procedury samopoznania dla kursów dydaktycznych w Saara

FindTeacher oferuje możliwość poznania zawodu nauczyciela na Saarland University (UdS), Saar University of Fine Arts (HBKsaar) i Saar University of Music (HfM Saar). Użytkownicy mają również możliwość zastanowienia się nad swoimi zainteresowaniami i motywacjami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak dobrze pasują do studium pedagogiki i zawodu nauczyciela.

Serwis przygotowuje również dane statystyczne, np. dla badaczy oświaty.


FindTeacher

Odwiedź stronę FindTeacher, aby uzyskać więcej informacji o projekcie.

 

  • Moduły

    Różne obszary zawodu nauczyciela omówione są w pięciu modułach. Na koniec otrzymujesz rekomendację i przegląd tego, jak wygląda Twój własny profil w porównaniu z niektórymi standardowymi profilami. Porównanie można powtórzyć w późniejszym czasie.

  • Rejestracja

    FindTeacher może być używany z rejestracją lub bez.

    Bez zalogowania przetwarzanie nie może zostać przerwane ani kontynuowane w późniejszym czasie. Nie ma również możliwości późniejszego odzyskania wyników. Rejestracja w FindTeacher ma wiele zalet. Tworząc indywidualny login, przetwarzanie można przerwać w dowolnym momencie i łatwo kontynuować w późniejszym czasie. Ponadto zawsze istnieje możliwość dostępu do własnych wyników i ponownego ich przejrzenia.