Impressum

Odpowiedzialny za tę ofertę zgodnie z § 5 TMG / § 55 RStV:

Minervis GmbH

Adres pocztowy:
Campus, Gebäude A1 1
66123 Saarbrücken

Kontakt:
Telefon: 0681 50062700
Faks: 0681 50062702
E-Mail: info@minervis.com
Reprezentowany przez: Alexander Löhr, Timo Scheuer, Andre Günther

Wprowadzono na
Amtsgericht Saarbrücken
HRB 102173

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer
DE298505398


WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TREŚCI


Treści zawarte na naszych stronach internetowych zostały przygotowane z najwyższą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować ich dokładności, kompletności i aktualności. Jako usługodawca ponosimy odpowiedzialność za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami § 7 ust. 1 niemieckiej ustawy o telemediach (TMG). Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na działalność niezgodną z prawem. Nie ma to wpływu na obowiązek usunięcia lub zablokowania możliwości korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o takim naruszeniu, niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

Nazwy marek i oznaczenia
Wszystkie nazwy marek i oznaczenia użyte na tej stronie są zarejestrowanymi znakami towarowymi i markami odpowiednich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach opisowych.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LINKI
Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść stron, do których odsyłają linki, odpowiedzialny jest zawsze ich właściciel lub operator. W momencie zamieszczania linków do tych stron sprawdzono je pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. W momencie umieszczania linków nie rozpoznano treści niezgodnych z prawem. Stała kontrola treści stron, do których odsyłają linki, nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych przesłanek wskazujących na naruszenie prawa. W przypadku powzięcia informacji o naruszeniu prawa, linki takie zostaną niezwłocznie usunięte.

Ochrona danych
Zasadniczo korzystanie z naszej strony internetowej jest możliwe bez podawania danych osobowych. O ile na naszych stronach zbierane są dane osobowe (np. nazwisko, adres lub adres e-mail), to w miarę możliwości odbywa się to zawsze na zasadzie dobrowolności. Dane te nie będą przekazywane osobom trzecim bez wyraźnej zgody użytkownika. Zwracamy uwagę, że transmisja danych w Internecie (np. komunikacja za pomocą poczty elektronicznej) może zawierać luki w zabezpieczeniach. Pełna ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwa. Niniejszym wyraźnie zabrania się wykorzystywania danych kontaktowych opublikowanych w ramach zobowiązania do zachowania poufności przez osoby trzecie w celu przesyłania materiałów reklamowych i informacyjnych, które nie zostały wyraźnie zamówione. Administratorzy stron wyraźnie zastrzegają sobie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku niezamówionego przesyłania informacji reklamowych, np. w formie spamu.

Matomo
Korzystamy z Matomo (dawniej Piwik), usługi świadczonej przez InnoCraft Ltd, 150 Willis St, 6011 Wellington, Nowa Zelandia, NZBN 6106769, ("Matomo") wykorzystującej technologię plików cookie do analizy stron internetowych. Ochrona Twoich danych jest dla nas bardzo ważna, dlatego też Twoje IP są rejestrowane wyłącznie anonimowo. Wszystkie dane osobowe nie mogą być powiązane z użytkownikiem. Więcej informacji na temat warunków korzystania z Matomo i przepisów dotyczących ochrony danych osobowych można znaleźć pod adresem: https://matomo.org/privacy/.

Prawa autorskie
Treści i prace na tych stronach, stworzone przez operatorów witryny, podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie wykraczające poza granice prawa autorskiego wymaga uprzedniej pisemnej zgody autora.

Informacja o prawach autorskich

Medium Strona Posiadacz praw autorskich/licencji
Obraz Hosting CC0 Lizenz
Obraz Lernplattform-Hosting und WDB-Live DrAfter123/Vetta/GettyImages
Obraz Webinar-Hosting CC0 Lizenz
Obraz Softwareentwicklung Alexander Löhr
Obraz Webanwendungen CC0 Lizenz
Obraz Lernmedien CC0 Lizenz
Obraz Intelligente Suche CC0 Lizenz
Obraz Projektmanagement CC0 Lizenz
Obraz Beratung und Coaching CC0 Lizenz
Obraz Schulungen CC0 Lizenz
Obraz Workflow CC0 Lizenz
Obraz Workflow (kleines Bild) DrAfter123/Vetta/GettyImages
Obraz Projektentwicklung CC0 Lizenz
Icons Font Awesome SIL OFL 1.1 Lizenz
Obraz Homepage Pixabay Lizenz
Obraz Seminarverwaltung Pixabay Lizenz