About us - Teaser

O nas

„Chcemy, aby każdy mógł profesjonalnie przekazywać swoją wiedzę w sieci”.


Ciągłość i zmiana w harmonii

Firma Minervis została założona w 2015 roku jako spin-off z Niemieckiego Centrum Badawczego Sztucznej Inteligencji (DFKI). Zespół założycielski od ponad 20 lat realizuje krajowe i międzynarodowe projekty e-nauczania z inteligentnymi technologiami edukacji i uczenia się. Skorzystaj z naszego doświadczenia w projektach digitalizacji i kwalifikacji.

Profesjonalne środki...

 • Odpowiednie metodologicznie i dydaktycznie
 • Niezawodne technicznie i otwarte na przyszłość

Stawiamy głównie na otwarte rozwiązania programistyczne (open-source) i cenimy standardy technologiczne oraz ich potencjał rozwojowy (bezpieczeństwo inwestycji i bezpieczeństwo przyszłości).

Skorzystaj z usług profesjonalistów

Oceniamy Twoją chęć mediacji w sposób metodyczny i dydaktyczny w odniesieniu do: celu - wysiłku ekonomicznego i zgodnie z Twoimi dostępnymi zasobami. W oparciu o operacyjne cele uczenia się tworzymy odpowiednie pod względem treści warianty planowania nauki i organizacji oraz reprezentacje medialne.

Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony z naszą usługą.


Indywidualne rozwiązania – State of Art!

Analizujemy Twoje potrzeby, projektujemy rozwiązania i wdrażamy je zgodnie z Twoimi życzeniami!

Skupiamy się na internetowym, przyszłościowym i zrównoważonym rozwoju oprogramowania. Korzystasz również z naszego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie technologii edukacyjnych, zarządzania wiedzą, wyszukiwania informacji i sztucznej inteligencji.

 • Nie tracimy z oczu ludzi w centrum
 • Ponieważ nie technologia, ale Twoje scenariusze i właściwe wykorzystanie dydaktyczne odgrywają kluczową rolę
 • Chcemy dać każdemu szansę w digitalnym świecie

Sprawne dydaktycznie procesy i użyteczność oprogramowania

Nasze koncepcje metodyczno-pedagogiczne na poziomie dydaktycznym mikro, mezo i makro wspierają Cię holistycznie od samego początku.

 • Analiza przepływu pracy i procesów
 • E-nauczanie
 • Blended Learning
 • Zarządzanie wiedzą
 • Nauka porad
 • Organizacja nauki, kursów i uczestników
 • Administracja, w tym biznesplan, centra edukacyjne i rynek edukacyjny

W czasach digitalizacji 2.0 i industrializacji 4.0, zapotrzebowanie na dobrze wyszkolonych i wykształconych pracowników jest coraz większe. Pomóż kształtować przyszłość i wykorzystaj nasze oferty do digitalizacji swojej firmy.

Nasza firma, nasza historia, nasza wizja

Nasz podstawowy zespół składa się z osób z doświadczeniem w pedagogice, informatyce, sztucznej inteligencji, wyszukiwaniu informacji, projektowaniu stron internetowych i edukacji.

Powstaliśmy w 2015 roku, ale jako spin-off z Niemieckiego Centrum Badawczego Sztucznej Inteligencji od ponad 15 lat z powodzeniem rozwijamy i wdrażamy projekty edukacyjne i edukacyjne oparte na IT i AI.

Nasze niskoprogowe koncepcje bez kosztów zakupu lub inwestycji pozwalają osiągnąć wzrost jakości i redukcję kosztów dzięki usługom nauczania online.

W ten sposób tworzymy rzeczywistą wartość dodaną dla małych i średnich firm.


Profil kierownictwa firmy

 • Alexander Löhr

  Alexander Löhr

  Biznesmen IT i projektant mediów

  Jako współzałożyciel Karsch-Media od ponad 12 lat tworzy wysokiej jakości treści, także dla telewizji. Zna aktualne narzędzia i zawsze jest gotowy na celowe, nieszablonowe rozwiązania.

 • Timo Scheuer

  Timo Scheuer

  Absolwent kierunku informatyka (Diplom)
  aktywny w dziedzinie badań i rozwoju od 1998 roku

  Posiada bogate doświadczenie z ponad 20 krajowych i ogólnoeuropejskich projektów przemysłowych i finansowania o szerokim zakresie tematów. Obejmuje to następujące główne tematy: Sieć semantyczna, zarządzanie wiedzą, ontologie, systemy wieloagentowe, wyszukiwanie informacji, systemy rekomendujące, uczenie maszynowe, inteligentne systemy nauczania, aplikacje internetowe, usługi sieciowe, SOA, architektury chmurowe, bazy danych, orientacja obiektowa, różne języki ​​i metody rozwoju, urządzenia mobilne. Ponadto jest szefem zarządzania infrastrukturą serwerową na Saarland University. • Andre Günther

  Andre Günther

  Pedagog z dyplomem

  Od 16 lat rozwija projekty e-nauczania. Jego szkolenie komercyjne pomaga mu zintegrować metodologię, dydaktykę i technologię z procesami operacyjnymi i organizacyjnymi. Jego głównym obszarem jest łączenie celów ekonomicznych z wyzwaniami pedagogicznymi.

Profil pracowników firmy

 • Jephte Abijuru

  Miri Yusifli

  Programista

  Obszary odpowiedzialności Jephte Abijuru obejmują rozwój i rozszerzenia oprogramowania, ze szczególnym naciskiem na dalszy rozwój platformy edukacyjnej ILIAS. Odpowiada za rozwój i wdrażanie nowych wtyczek, a także utrzymywanie istniejących lub naprawianie błędów wtyczek społecznościowych. Zajmuje się również opieką i utrzymaniem serwerów WWW oraz zapewnia wsparcie techniczne.

 • Munshi Arif Rashid

  Munshi Arif Rashid

  Ekspert systemowy i sieciowy

  Munshi Arif Rashid pracuje jako administrator systemu w Minervis. Do jego obszarów odpowiedzialności należy zapewnienie bezpiecznej i bezawaryjnej pracy różnych usług. Zarządza również serwerami opartymi na systemie Linux oraz systemem zarządzania nauką ILIAS. Jako absolwent MBA skupia się bardziej na rynku międzynarodowym. Zajmuje się również rozwiązywaniem problemów, analizowaniem i przetwarzaniem przychodzących zgłoszeń oraz konfiguracją i instalacją nowych komponentów. Jego obszar odpowiedzialności obejmuje również wdrażanie środków zapewnienia jakości, dokumentację IT oraz administrację usługami chmurowymi AWS.

 • Maximilan Jacobs

  Maximilian Jacobs

  Administrator systemu i programista

  Maximilian Jacobs jest programistą i administratorem systemu. Posiadając doświadczenie w administrowaniu serwerami Linux i Windows, konfigurowaniu systemów wideo i audio oraz tworzeniu oprogramowania wspiera zespół w obszarach BigBlueButton i systemów multimedialnych. Ponadto dba o komunikację między klientami a zespołem z dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego.

 • Julia Rohe

  Julia Rohe

  Marketing i księgowość

  Julia Rohe jest odpowiedzialna za marketing i księgowość w Minervis. Przez lata zdobywała wiedzę z różnych dziedzin, m.in. systemów zarządzania treścią, systemów sklepowych, biurowych, marketingowych i graficznych. Wie, jak wykorzystać te narzędzia w sposób przekrojowy. Jako przekonana "wszechstronna" osoba, jej serce bije dla różnorodności, której szukała i znalazła w Minervis.

 • Saiful Islam Bhuiyan

  Saiful Islam

  Administrator systemu

  Saiful Islam Bhuiyan pracuje jako asystent administratora systemów w Minervis. Do jego obowiązków należy utrzymywanie sprawnego działania i bezpieczeństwa różnych usług systemowych, utrzymywanie wewnętrznego serwera pocztowego biura oraz rozwiązywanie wszelkich pojawiających się problemów. Ponadto analizuje i przetwarza przychodzące wnioski, zapewnia wydajność infrastruktury IT, monitoruje wydajność systemu i rozwiązuje problemy, aktualizuje i konfiguruje systemy oraz dokumentację IT.

 • Satyam Mangroliya

  Satyam Mangroliya

  Młodszy programista

  Do głównych zadań Satyam Mangroliya należy rozwój i ulepszanie oprogramowania, ze szczególnym uwzględnieniem dalszego rozwoju platformy edukacyjnej ILIAS. Jest on odpowiedzialny za tworzenie i integrowanie nowych projektów stron internetowych z platformą ILIAS, jak również za utrzymanie obecnych dodatków i rozwiązywanie problemów.


Zakres usług: Udane szkolenie i dalsza edukacja poprzez e-nauczanie

Oferujemy proste środki podnoszące jakość nauczania i uczenia się

Wdrażaj e-learning jako fazy samokształcenia

Hostingowa platforma edukacyjna (LMS)

Wirtualne sale seminaryjne

Webinaria

Moduły reklamowe

Przygotowanie i homogenizacja seminariów twarzą w twarz

Objaśnienia produktów online multimodalne i interaktywne

Tworzenie materiałów edukacyjnych WBT i CBT

Oprogramowanie edukacyjne, produkcja wideo, symulacje, tworzenie oprogramowania

Coaching i szkolenia