wdb-live teasere

Event-DB

Rozwiązanie dla dostawców kursów

Przy minimalnym wysiłku możesz sprzedawać swoje oferty na swoich stronach internetowych, w skali regionalnej i krajowej oraz w różnych bazach danych.

Szukaj, Znajdź, Wiedz

Just-in-time Event

Baza danych wydarzeń to zaawansowane wyszukiwanie, które pozwala znaleźć odpowiednie wydarzenia na miejscu, oferty e-nauczania lub nauczania na odległość z najwyższą dokładnością.

Poprawnie użyj

Event-DB Funkcje

 • Filtr

  Filtruj wyniki według poszczególnych komponentów, takich jak lokalizacja, czas, prawne wymagania, tematyka lub rodzaj kursu, aby szybko poruszać się po wynikach wyszukiwania lub pełnej ofercie.

 • Sortuj według

  Baza danych wydarzeń oferuje kilka przydatnych komponentów do sortowania wyników wyszukiwania, np. według czasu, miejsca, kosztu.

 • Ikona wyszukiwania zielona
  Szukaj

  Korzystaj z wysoce elastycznych i wysoce konfigurowalnych komponentów wyszukiwania, takich jak wyszukiwanie jednopolowe, wyrażenia logiczne, wyszukiwanie fraz lub wyszukiwanie podobieństw.
   

Event-DB Serwis

 • Doradztwo

  Potrzebujesz porady, aby poznać wszystkie możliwości? Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Pomożemy Ci w opracowaniu i wdrożeniu Twojego projektu bazy danych wydarzeń.

 • Realizacja

  Potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu? Oferujemy opłacalną i sprawną realizację całego projektu.

 • Koncepcja

  Chciałbyś samodzielnie przeprowadzić wdrożenie, ale potrzebujesz wsparcia, aby móc optymalnie wykorzystać możliwości bazy danych wydarzeń? Tworzymy dla Ciebie koncepcje szyte na miarę, aby móc zrealizować Twoje wymagania.

Event-DB Właściwości

 • Aktualność

  Dzięki bazie danych wydarzeń prezentacja Twoich ofert jest zawsze całkowicie aktualna, niezależnie od tego, czy chodzi o administrację kursu, stronę główną, bazę danych kształcenia ustawicznego Saar, połączone portale tematyczne lub niemiecki serwer edukacyjny. Zaoferuj swoim klientom najwyższą możliwą aktualność!

 • Elastyczność

  Wysoka elastyczność i adaptacyjność bazy zdarzeń umożliwia również realizację nietypowych wymagań - porozmawiaj z nami!

 • Skuteczność i wydajność

  Zarządzaj swoimi danymi centralnie, a będziesz znajdowany na wiele sposobów, czy to przez stronę główna, w bazie danych kształcenia ustawicznego w Saar, na portalach tematycznie połączonych czy na niemieckim serwerze edukacyjnym. Zoptymalizuj swoje kanały marketingowe!

 • Orientacja na grupę docelową

  Zwracaj się do różnych grup docelowych w sposób dostosowany do potrzeb. Baza danych wydarzeń zapewnia narzędzia, których potrzebujesz, aby to zrobić.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Chętnie doradzimy, jak skorzystać z zalet bazy danych wydarzeń (Event-DB).