Hosting Teaser

Usługi hostingowe

Profesjonalne, nieskomplikowane i sprawne

Szukasz efektywnej infrastruktury e-nauczania dla swojej firmy? Z nami po Twojej stronie możesz projektować wewnętrzne struktury w innowacyjny, prowadzący do celu i współczesny sposób. Wspieramy Cię od samego początku!


Oferujemy profesjonalny hosting i doradztwo, aby zoptymalizować seminaria i projekty szkoleniowe w firmie.

E-Learning Infrastruktur

Nowoczesność

W przypadku oprogramowania cenimy niezawodność techniczną, standardy technologiczne oraz ich potencjał rozwojowy, taki jak bezpieczeństwo inwestycji i bezpieczeństwo przyszłości. Pracujemy głównie z otwartymi rozwiązaniami programowymi, które w razie potrzeby można indywidualnie dostosować do danej firmy. W rezultacie wymagana infrastruktura rośnie wraz z Twoimi wymaganiami.

Korzyści z hostingu stron trzecich

Specjalnie dla małych i średnich firm

  • Szybki start — gotowy do użycia
  • Niskie ryzyko inwestycyjne
  • Bez wysiłku dla własnego zespołu IT
  • Przejrzyste koszty IT
  • Przyspieszone wdrożenie
  • Zmniejszenie złożoności procesów IT
  • Koncentracja na podstawowej działalności

Prosty hosting dla Twojego projektu edukacyjnego

Hosting charakteryzuje się dużą elastycznością. Rozwiązania można szybko i łatwo rozbudowywać. Nie ma dodatkowych wydatków na własny zespół IT. Outsourcing zapewnia również dobrą skalowalność, dzięki czemu koszty stają się przejrzyste i można je zaplanować na przyszłość.

Unternehmen erlangen auf unkomplizierte Weise Verfügbarkeit und Performance ohne selbst Hard- und Softwaresysteme Betreuen zu müssen. Wir betreiben und warten Ihre IT-Infrastrukturen auch gerne in Ihrem Unternehmen.

Wir kümmern uns um einen sauberen Betrieb, dadurch bleibt mehr Zeit für den Fokus auf das eigene Kerngeschäft!